Porady

Odpowiedni wybór dachu, jest gwarancją na długie, spokojne lata.

Solidny dach to bezsprzecznie jeden z najistotniejszych elementów, który w znacznym stopniu wpływa zarówno na trwałość budynku, jak i jego walory estetyczne.

Materiałów do pokrycia dachu na rynku jest niezliczona ilość. Można przebierać w kształtach, kolorystyce, rodzajach tworzyw. Ostatecznie to, jaki materiał wybierzemy często zależy od naszego gustu, zasobów naszego portfela i tego co doradzi nam dekarz.

Należy jednak wiedzieć ważną rzecz, mianowicie nie każdy materiał jest odpowiedni na każdy rodzaj dachu. Trzeba choćby wziąć pod uwagę kąt nachylenia połaci dachowych, czy stan więźby oraz wiele innych czynników. W tej kwestii nie warto radzić się sąsiadów lub pseudo fachowców, gdyż może to się bardzo źle odbić na naszym dachu.

W takiej sytuacji z pomocą przychodzi firma AMBIT z siedzibą w Kielcach, która dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami pokryć dachowych, nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji na szkoleniach, może świadczyć kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i sprzedaży.